Вверх страницы

Вниз страницы

Город увлечений - Сity hobbies

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Город увлечений - Сity hobbies » ЕВРОВИДЕНИЕ » Євротиждень в Києві - 2017 .


Євротиждень в Києві - 2017 .

Сообщений 231 страница 240 из 261

231

26) Данія

Данія, нічого  особливого, співає і співає, голос є, вокально нічого так, але  навіть і не знаю чи пройде у  фінал... мені не  дуже, але  бажаю успіхів Данії.

0

232

27) Ірландія

Ірландія відеоряд красивий, а от співає якось слабенько  як для Євробачення, у другій  частині пісня   місцями показав  вокальні  здібності, але невпевнений   він у своїх  силах...  думаю що навряд чи вийде у  фінал, а можливо  візьме молодістю і  безпосередністю...  побачимо..

0

233

28) Сан Маріно

Весело так, але все рівно  драйву не вистачає, у  співачки  костюм   не подобається, можливо вона і не в цьому буде... середній  виступ, але добре що дует, ця частина  більш різноманітна ніж попередня, тут здається не  позасинають  біля теелефізорів...

0

234

29) Хорватія

Два в одному)))  супер,. мені  сподобалося, в одній пісні  і естрада, і  класика, і  соняшники в кінці, це 100% фіналісти, в  будь кому  випадку я б хотіла    цей номер  побачити в залі у  наступну  суботу...

0

235

30) Норвегія

Норвегія, як  завжди...  добре що маски не  монстрів, пісня  проста   ніби  складається з двох слів, якось одноманітно і не дуже цікаву,. але   можливо на  екрані  ТВ  буде  виглядати краще, поки що  Норвегія не  вразила...

0

236

31) Швейцарія

Світлий та  добрий  виступ, сподобалося, хочу  Швейцарію у фінал.

0

237

32)  Білорусь

Молодці, цікавий та веселий номер,  наче  сюжет із казки про кохання, добре що на  своїй  мові, також  хотіла б щоб  цього року  Білорусь   пройшла у  фінал, останні  два роки їм не  везе...  від душі  бажаю успіхів у  цьому році.

0

238

33)  Болгарія

Сумно, мрачнувато якось, не  дуже, можливо   по ТВ   буде  якось краще, але   з першого погляду не  вразило, але  голос  непоганий, чудовий тембр, можливо   іншим і  сподобається, за  нього  проголосують і  пройде  у  фінал, бажаю успіхів...

0

239

34) Литва

Забагато червоного, пісня   не  сподобалося, виконання  на  любителя, посередньому, фінал 50 на 50.

0

240

35) Естонія

Пісня  Естонії набагато краще  ніж Литви,  красивий  дует, гарне виконання, світловий супровід, відеоряд,  пісня  простенька, незатійлива, але  слухати можна  багато разів,  хочу також Естонію у фінал.

0


Вы здесь » Город увлечений - Сity hobbies » ЕВРОВИДЕНИЕ » Євротиждень в Києві - 2017 .