"Океан Ельзи" збирає аншлаги під час туру в США та Канаді (ФОТО, ВІДЕО)
Повні зали збирає за океаном найпопулярніший український гурт «Океан Ельзи». Музиканти вже відіграли чотири концерти у Торонто, Монреалі, Лос-Анджелесі та Бостоні. На черзі ще три культових американських міста – Нью-Йорк, Чикаго та Сан-Франциско.
На великих сольних концертах музиканти грають пісні з альбому "Земля", а також старі добрі хіти. У залах вільних місць не було. Скажімо, у Нью-Йорку квитки на український гурт розкупили впродовж шести днів після старту продажу.
«Мerci Montreal! Тhank you Toronto! muchos gracias LA
and thank you Boston for tonight! Terrific concerts!»,
- написав Святослав Вакарчук у своєму Твіттері, дякуючи заокеанським шанувальникам за аншлаги.
Після гастролей у Канаді та США музиканти візьмуть місячну паузу, щоб відновити свій світовий тур концертами в Європі. «ОЕ» потішить своїми виступами шанувальників у Німеччині, Великобританії, Іспанії, Італії та Франції.
Минулої неділі, 12 жовтня, «Океану Ельзи» виповнилося 20 років від дня заснування. Пишатися музикантам є чим. Лише за останні два роки вони відіграли більше 80 концертів по всій планеті. Досі жоден український гурт не проводив настільки масштабного та успішного світового турне.
and thank you Boston for tonight! Terrific concerts!», 
























